Новости торговли

«ХХІ Століття» приєдналася до національної кампанії із захисту навколишнього середовища Go Green

Компанія «ХХІ Століття» приєдналася до національної кампанії із захисту навколишнього середовища Go Green, ініційованої представництвом ООН в Україні в рамках Глобального Договору.

 

Кампанія Go Green має на меті заохотити зміни у поведінці суспільства щодо покращення рівня захисту навколишнього середовища.  

 

«Компанія «XXI Століття» підтримала цю важливу національну ініціативу, оскільки вона сприяє розвиткові екологічної свідомості  суспільства та базується на тих же принципах, які ми впроваджуємо у діяльності компанії. Зокрема, для нас важливо збереження природних ресурсів, досягнення чистого, здорового та безпечного довкілля»,  - відзначив Дмитро Васильєв, директор з корпоративних комунікацій компанії «XXI Століття».

 

Компанії, які приєдналися до ініціативи Go Green, переконані, що екологічно свідома діяльність виходить за рамки іміджу організації і стає частиною безпосередніх її обов’язків. 

 

Компанія «XXI Століття», разом з іншими учасниками ініціативи, зобов’язалася покращувати свою діяльність у сфері збереження природних ресурсів та заохочувати усіх працівників застосовувати екологічні принципи у повсякденній роботі та у приватному житті.

 

«Ми будемо популяризувати дану ініціативу серед наших партнерів та активно ділитися своїм програмним  досвідом  з усіма зацікавленими сторонами»,  - відзначив Дмитро Васильєв, директор з корпоративних комунікацій компанії «XXI Століття».

 

 

 

Справка ТД:

Компанія «XXI Століття» – провідний український девелопер.

«ХХІ Століття» розвиває і управляє проектами в Україні у торговельній (мережа ТРЦ «Квадрат»), офісній, готельній, логістичній, а також житловій нерухомості.

«ХХІ Століття» працює на ринку нерухомості з 1999 р.

Починаючи з грудня 2005 р. – розміщена на AIM LSE.  

 

 


Назад
02094, Украина тел./факс: +38 044 559 78 78
г. Киев, ул.Краковская, 20 тел.: +38 067 630 36 20
Новый номер
Журнал "Торговое Дело" №8-9/2008
11.09.2008
По статистике около 40% покупателей заходят в незнакомый им магазин, поддавшись импульсу, соблазнившись красивой вывеской, наружным оформлением и т.д. Этому способствует правильно организованная система входа-выхода и направления покупательских потоков, а также грамотно построенная навигационная система… Подробнее
Спецпроекты
Украинский ритейл продолжает падать
14.08.2015

Украинский ритейл падает вместе со всей экономикой

Подробнее
Генералы Торгового Дела
«Вестер» - счастливое название
10.09.2008
В интервью нашему журналу Игорь Цыбенко, Президент «Вестер Украина», рассказал о технологии выхода сети в страну, об объемах инвестиций в открывающиеся гипермаркеты, о желании компании занять место в первой десятке украинского ритейла, о ноу-хау компании в работе с персоналом. Подробнее
Ваша реклама